sgg 14.09.2011 в 15:07

Коди товарів згідно УКТ ЗЕД (для постачальників)

di
di




З 6-го серпня в податковій накладній постачальникам необхідно зазначати код товару згідно УКТ ЗЕД:

2755 Чи необхідно зазначати в податковій накладній код товару згідно УКТ ЗЕД на всіх етапах його постачання на митній території України?

Коротка відповідь : Код товару, ввезеного (імпортованого) на митну територію України, згідно з УКТ ЗЕД зазначається постачальниками в податковій накладній на всіх етапах постачання такого товару на митній території України.


Повна відповідь : Відповідно до п.201.1 ст.201 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою податкову накладну, у якій зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити, зокрема, код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України). Таким чином, код товару, ввезеного (імпортованого) на митну територію України, згідно з УКТ ЗЕД зазначається постачальниками в податковій накладній на всіх етапах постачання такого товару на митній території України.

Пропоную для використання перелік кодів від компанії НПО "Поверхность МД"

Український класифікатор товарів УКТ ЗЕД




Сергій Горіченко



 Украинский классификатор товаров УКТ ВЭД в накладной
l_xhSEhbCZ4


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 0