sgg 22.01.2010 в 01:54

Домени без латинських літер пішли по світу починаючи з арабської та російської абеток.

Перші 4 країни отримали Інтернет без латини.

 
 

Головний орган, який встановлює принципи функціонування мережі Інтернет, Інтернет-корпорація з надання імен і чисел (ICANN), попередньо схвалив у четвер створення для Єгипту, Об'єднаних Арабських Еміратів, Саудівської Аравії та Росії можливості писати Інтернет-адреси без використання латини, лише знаками відповідно арабської чи російської абетки, - повідомляє Радіо Свобода.

Досі технічно допускалося написання нелатинськими знаками лише початкової частини таких адрес, але так звані домени першого рівня - національні, як .ua для України, чи загальні, як .com - все одно мусили писатися тільки латиною.

Нинішнє рішення, ухвалене по кількох роках обговорень і технічних випробувань, відкриває нові адреси в Інтернеті без жодної латинської літери. Такі адреси можуть з'явитися вже в середині 2010 р.

При цьому цим країнам лишаються їхні нинішні домени першого рівня, що пишуться латиною.

Росія до старого .ru отримає доменне ім'я .рф - від "Російська Федерація".

Інші ж три арабські держави писатимуть після крапки арабськими літерами не абревіатуру, а всю коротку назву своєї країни - "миср" (Єгипет), "емарат" ("Емірати") та "ассаудія" (Саудівська Аравія).Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 0